0
Váš Košík

Atopický ekzém, vyrážka, citlivá pokožka, akné, kožní potíže?Patříte také mezi ty, co často trápí kožní potíže, vyrážka nebo např. atopický ekzém či lupénka?

Tentokrát jsme se zaměřili a osobně vyzkoušeli zinkovou mast. 

Hojivá mast Zinkáček je vhodná na velké množství kožních onemocnění jako jsou akné, ekzémy, lupénka a další.

Přírodní zázrak, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Sami budete překvapení jeho širokospektrálním využitím.

Mast je vyráběná z extra pannenského olivového oleje, bambuckého másla, kokosového bio oleje a oxidu zinečnatého.

Nejúčinnější přírodní mast na kožní potíže!Máme pro Vás TIP, jak vyřešit kožní vyrážky přirozenou a přírodní cestou!

Zinková mast se naší kolegyni osvědčila v péči o celou rodinu. Prvotně si ji pořídila na opruzeniny dětského zadečku své malé dcerky. Od té doby (již několik let) je Zinkáčku věrná a jak i ona sama tvrdí, už neexperimentuje a je mu nejvěrnější.

Jako nejlépe se jí mast osvědčila při péči o své miminko. Později ji otestovala na akné, odřeniny, škrábance, popáleniny nebo na občasný neidentifikovatelný ekzém svého manžela.

Pro nás nafotila poslední pomoc tímto zinkem při léčbě citlivé a podrážděné pokožky. Dnes jsou módním hitem chytré a fitness hodinky. Sledují nejen čas, aktivity, spálené kalorie, ale také např. kvalitu spánku. Kvalitu spánku ale nelze změřit, pokud nemáme v noci hodinky na ruce.

“Celodenní nošení hodinek se pro mě stalo něčím úplně novým, byla to pro moji pokožku ruky velká zátěž. Vyzkoušela jsem původní pásek z nylonu. Ten jsem záhy vyměnila za silikonový, ale potíže s podrážděnou pokožkou ne a ne se zahojit. Trvalo mi skoro měsíc, než mě osvítilo a začala jsem natírat ruku Zinkáčkem. Stačilo něco málo přes týden a bylo vyřešeno! Zahojeno a já si užívám svého ranního rituálu, kdy zkoumám a analyzuji kvalitu spánku, délku i stres. Zkrátka mě to baví a jsem ráda, že si je na noční měření můžu zachovat.
Zinkáček je náš nejprodávanější výrobek z kategorie Krása a zdraví”. Jsme si jistí, že si ho také velmi oblíbíte. Více o Zinkáčku zde:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *