Blog

Herbalka. Rodinná manufaktura přírodní kosmetiky ze srdce Jizerských hor.

V den, kdy jsem si přebírala svůj historicky první balíček s Herbalkou, se mi změnil pohled na svět. Už při přebírání balíčku od kurýra mě omámila vůně růžových květů, která se prolínala s vůní olejů. Moc dobře si vybavuji, jak mi balíček provoněl cestou domů celé auto. Pořád mi to nešlo do hlavy, copak je to možné? Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi voněl balíček. Byla jsem tak natěšená a nemohla se dočkat, až ho rozbalím

 A je to tu! Jen co jsem balíček nařízla, omámila mě vůně bylinek, olejů a půvabně jemná vůně po růžích. Přesně takto má vypadat přírodní kosmetika. Začala jsem být dojatá a šťastná. Rozbaluji skleničku po skleničce, mýdlo za mýdlem a nemohu se nejen vynadívat, ale také navonět. Balení produktů vypadají mnohem hezčí než na fotkách a připomínají mi kouzlo regionálních trhů. Papírové krabičky s mýdly mají každá jinou vůni, otevírám je a zkoumám jejich barvu a kousky bylinek. Je to nepopsatelný zážitek, zamilovala jsem se do této přírodní kosmetiky na první pohled!

Přála bych si, aby vám tyto luxusní a přírodní produkty provoněly balíčky i od nás. Sloužily vám s láskou a uchvátily vás, stejně jako mě. 

O této přírodní manufaktuře si ještě hodně napíšeme. Budeme se věnovat v dalším článku mýdlům i krémům. Už nyní pro Vás také většinu produktů testuji.

Máte se opravdu na co těšit.

Nákupní košík
Vánoční tip na dárek 3D mimi → tisk Miminka z ultrazvuku 1290 → 690,- Kč. Potěšte své blízké originálním dárkem. NOVINKA na mimi → Dárkové krabičky.

Přihlásit

Ještě nemáte účet?

Užíváme cookies, abychom vám zajistili nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.